Kontaktai-S

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra

Įmonės kodas 304937660
Juridinių asmenų registras
Tel. 8 613 61 536
Adresas: Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius

Darbuotojų kontaktai

Vardas ir pavardė

Pareigos

Tel. Nr.

El. p. adresas

 Virgilijus Poderys

 Direktorius

 8 698 41 674

 Virgilijus.Poderys@ena.lt

 Agnė Bagočiutė

 Patarėja

 8 694 27 446

 Agne.Bagociute@ena.lt

 Margarita Gončarova

 Finansininkė

 8 613 24 638

 Margarita.Goncarova@ena.lt

Energetikos tyrimų ir stebėsenos skyrius

 Tadas Norvydas

 Skyriaus vadovas

 8 680 70 589

 Tadas.Norvydas@ena.lt

 Vytаutаs Аbrutis

 Vyriausiasis specialistas

 8|694|41|243

 Vytautas.Abrutis@ena.lt

 Gabrielė Daugirdaitė

 Vyriausioji specialistė

 8 619 73 612

 Gabriele.Daugirdaite@ena.lt

 Ieva Kaminskaitė

 Vyriausioji specialistė

 8 619 46 078

 Ieva.Kaminskaite@ena.lt

 Aušra Kliukaitė

 Vyriausioji specialistė

 8 680 13 984

 Ausra.Kliukaite@ena.lt

 Kamilė Ališauskaitė

 Vyriausioji specialistė

 Kamile.Alisauskaite@ena.lt

 Snaiguolė Bezarienė

 Vyriausioji specialistė

 Snaiguole.Bezariene@ena.lt

 Giedrė Maksimovienė

 Vyriausioji specialistė

 8 682 99 093

 Giedre.Maksimoviene@ena.lt

 Audronė Nikšaitė

 Vyriausioji specialistė

 Audrone.Niksaite@ena.lt

 Mantas Sereičikas

 Vyriausiasis specialistas

 Mantas.Sereicikas@ena.lt

Vėjo energetikos Baltijos jūroje vystymo skyrius

 Roman Bykov

 L. e. p. skyriaus vadovas

 8 619 69 044

 Roman.Bykov@ena.lt

 Erika Skinderytė

 Vyriausioji specialistė

 8 680 31 869

 Erika.Skinderyte@ena.lt

Energijos vartojimo efektyvumo skyrius

 Karolis Januševičius

 Skyriaus vadovas

 8 615 39 885

 Karolis.Janusevicius@ena.lt

 Ričardas Masiulionis

 Vyriausiasis specialistas

 8 619 49 667

 Ricardas.Masiulionis@ena.lt

 Aistė Modestavičienė

 Vyriausioji specialistė

 8 613 54 704

 Aiste.Modestaviciene@ena.lt

 Laima Narsutytė

 Vyriausioji specialistė

 8 617 60 567

 Laima.Narsutyte@ena.lt

 Agnė Stonienė

 Vyriausioji specialistė

 8 680 12 915

 Agne.Stoniene@ena.lt

Naftos produktų atsargų skyrius

 Vaclovas Malinauskas

 Skyriaus vadovas

 8 610 21 780

 Vaclovas.Malinauskas@ena.lt

 Dainius Janėnas

 Vyriausiasis specialistas

 8 611 18 587

 Dainius.Janenas@ena.lt

 Tadas Mockus

 Vyriausiasis specialistas

 8 619 13 576

 Tadas.Mockus@ena.lt

Ryšių su visuomene ir administravimo skyrius

 Živilė Rožėnaitė

 Skyriaus vadovė

 8 617 36 894 

 Zivile.Rozenaite@ena.lt

 Lina Žongolavičiūtė

 Teisininkė

 8 613 91 279

 Lina.Zongolaviciute@ena.lt

 Birutė Striaukienė

 Buhalterė

 8 615 71 377

 Birute.Striaukiene@ena.lt

 Ramutė Masiulienė

 Bendrųjų reikalų specialistė

 8 613 61 536

 Ramute.Masiuliene@ena.lt

 Vytautas Budreika

 Inovacijų specialistas

 8 671 38 469

 Vytautas.Budreika@ena.lt

 Eglė Veinšreiderienė

 Projektų vadovė

 8 600 12 658

 Egle.Veinsreideriene@ena.lt

Įmonės struktūra

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS LIETUVOS ENERGETIKOS AGENTŪROS STRUKTŪRA