Naujiena

Lietuvos energetikos agentūra skelbia atnaujintas nepriklausomų elektros energijos tiekėjų pasiūlymų – pasirinkto plano – kainas

2022 03 25

.

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra, siekdama suteikti daugiau informacijos elektros tiekėją besirenkantiems gyventojams, skelbia elektros tiekėjų preliminarias siūlomas elektros energijos kainas.

Preliminarios elektros energijos kainos imamos iš elektros tiekėjų interneto svetainėse skelbiamos informacijos pasirinkus vienos ar dviejų laiko zonų tarifą (informacija skelbiama abiem atvejais), darant prielaidą, kad per mėnesį yra suvartojama vidutiniškai apie 150 kWh elektros energijos, kai 65% elektros energijos yra suvartojama dienos metu, o 35% nakties.

Ši informacija yra skirta tik vartotojų informavimui. Ji neskirta nepriklausomų elektros tiekėjų vertinimui, jų pasiūlymų reklamai ar palyginimui. Pateiktos konkrečią dieną fiksuotos kainos yra preliminarios. Galutinę vartotojams siūlomą elektros kainą vartotojai sužino tik sutarties sudarymo metu.

.

 

Kainos fiksuojamos ir skelbiamos kiekvieną savaitę – ketvirtadieniais, pasirinktus planus, prognozuojamas sąskaitas ir kitą informaciją rasite čia.


Lietuvos energetikos agentūra skelbia atnaujintas nepriklausomų elektros energijos tiekėjų pasiūlymų – pasirinkto plano – kainas