Kontaktai

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra

Įmonės kodas 304937660
Juridinių asmenų registras
Tel. bendriesiems klausimams 8 613 61 536
El. p. info@ena.lt
Adresas: Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius

Privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas: tel. 8 687 98 039, el. p. ikrovimo.stoteles@ena.lt
Parama saulės elektrinėms sausumoje: tel. 8 661 81 850
Energijos taupymo konsultacijų linija: tel. 8 687 26 446 (10:00–16:00 val.), el. p. taupymo.linija@ena.lt
.

Darbo valandos

Pirmadienis–ketvirtadienis: 08.00–17.00 val.
Penktadienis: 08.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val. 


Darbuotojų kontaktai

Vardas ir pavardė

Pareigos

Tel. Nr.

El. p. adresas

 Virgilijus Poderys

 Direktorius

 8 698 41 674

 virgilijus.poderys@ena.lt

 Agnė Bagočiutė

 Patarėja

 8 694 27 446

 agne.bagociute@ena.lt

Klimato kaitos valdymo centras

 Tadas Norvydas

 Klimato kaitos valdymo centro vadovas

 8 680 70 589

 tadas.norvydas@ena.lt

 Vytаutаs Аbrutis

Duomenų analitikas

 8|694|41|243

 vytautas.abrutis@ena.lt

 Gabrielė Čižikienė

  Duomenų analitikė

 8 619 73 612

 gabriele.cizikiene@ena.lt

 Aušra Kliukaitė

 Duomenų analitikė

 8 680 13 984

 ausra.kliukaite@ena.lt

Energijos vartojimo efektyvumo didinimo kompetencijų centras

 Karolis Januševičius

Energijos vartojimo efektyvumo didinimo kompetencijų centro vadovas 

8 615 39 885

karolis.janusevicius@ena.lt

Ginta Samulienė 

Projektų vadovė

8 642 55 989

ginta.samuliene@ena.lt

Marius Gorochovskis

Energijos vartojimo efektyvumo duomenų analitikas

marius.gorochovskis@ena.lt

Jolanta Čiuprinskienė

Energijos vartojimo efektyvumo analitikė

jolanta.ciuprinskiene@ena.lt

 Agnė Stonienė

Energijos vartojimo efektyvumo analitikė

8 680 12 915

 agne.stoniene@ena.lt

 Aistė Modestavičienė Energijos vartojimo efektyvumo analitikė 8 613 54 704  aiste.modestaviciene@ena.lt
Laima Narsutytė Energijos vartojimo efektyvumo analitikė   8 617 60 567  laima.narsutyte@ena.lt
Rasa Jaciničienė Energijos vartojimo efektyvumo analitikė   8 682 99 093  rasa.jaciniciene@ena.lt
Ričardas Masiulionis Energijos vartojimo efektyvumo analitikas   8 619 49 667 ricardas.masiulionis@ena.lt
Energetikos duomenų analizės centras

Vytenis Gudelis 

Duomenų analitikas

8 661 06 937

vytenis.gudelis@ena.lt

Karolis Kelpšas

Duomenų analitikas

 8 697 66 118

karolis.kelpsas@ena.lt

Mamertas Kulakauskas

Duomenų analitikas

8 661 57 084

mamertas.kulakauskas@ena.lt

Justina Grinytė

Duomenų analitikė

8 697 57 457

justina.grinyte@ena.lt 

Antanas Budraitis 

Duomenų analitikas

8 667 91 359

antanas.budraitis@ena.lt

Energetinio saugumo ir inovacijų centras
 Vytautas Budreika Energetinio saugumo ir inovacijų centro vadovas  8 671 38 469  vytautas.budreika@ena.lt
Petras Katinas Energetinio saugumo projektų vadovas 8 672 49 856 petras.katinas@ena.lt
Dovydas Balčiūnas Energetinio saugumo projektų vadovas  8 680 31 869 dovydas.balciunas@ena.lt
Vidmantas Lapė Inovacijų projektų vadovas 8 642 37 983 vidmantas.lape@ena.lt
Vytenis Barkauskas Energetinio saugumo ir inovacijų centro projektų vadovas 8 642 30 607 vytenis.barkauskas@ena.lt
Valstybės naftos produktų atsargų skyrius 
Vaclovas Malinauskas Valstybės naftos produktų atsargų skyriaus vadovas 8 610 21 780 vaclovas.malinauskas@ena.lt
Dainius Janėnas  Projektų vadovas 8 611 18 587  dainius.janenas@ena.lt
Tadas Mockus  Projektų vadovas 8 686 41 787  tadas.mockus@ena.lt
Vėjo energetikos Baltijos jūroje vystymo skyrius

 Roman Bykov

 Vėjo energetikos Baltijos jūroje vystymo skyriaus vadovas

 8 619 69 044

 roman.bykov@ena.lt

 Neringa Stankevičienė

 Projektų vadovė

 8 661 89652

 neringa.stankeviciene@ena.lt

Marcin Volkanovski 

Projektų vadovas

marcin.volkanovski@ena.lt

Projektų administravimo skyrius

 Audronė Nikšaitė

Projektų administravimo skyriaus vadovė

8 667 10 898

 audrone.niksaite@ena.lt

Ramunė Augulienė

Projektų vadovė

8 619 46 078

ramune.auguliene@ena.lt 

Snaiguolė Bezarienė

Projektų vadovė

8 661 81 850

snaiguole.bezariene@ena.lt

Jolanta Genienė

Projektų vadovė

8 687 17 529

jolanta.geniene@ena.lt

Renata Chadyšienė

Projektų vadovė

8 619 13 576

renata.chadysiene@ena.lt

 Rokas Jasaitis

 Projektų vadovas

 8 669 33 961

 rokas.jasaitis@ena.lt

 Žilvinas Mačerinskas

Projektų vadovas

 8 613 28 604

 zilvinas.macerinskas@ena.lt

Saulius Žiukas

Projektų vadovas

8 661 35 904

saulius.ziukas@ena.lt

 Indrė Žemaitienė

Projektų vadovė

 8 669 33 801

 indre.zemaitiene@ena.lt

Algirdas Matulis

Projektų vadovas 

8 687 16 753

algirdas.matulis@ena.lt

Finansų ir strateginio valdymo skyrius

Margarita Gončarova Finansų ir strateginio valdymo skyriaus vadovė 8 613 24 638 margarita.goncarova@ena.lt
Irina Mazurkevičienė Strateginio planavimo projektų vadovė 8 697 66 563 irina.mazurkeviciene@ena.lt
Birutė Striaukienė Vyresnioji buhalterė  8 615 71 377 birute.striaukiene@ena.lt

Organizacijos vystymo skyrius

 Živilė Rožėnaitė

 Organizacijos vystymo skyriaus vadovė

 8 617 36 894 

 zivile.rozenaite@ena.lt

 Patricija Elžbieta Zarankaitė

 Komunikacijos vadovė

 8 661 89 175

 patricija.zarankaite@ena.lt

Luka Adamonienė

L. e. p. Teisininkė

8 613 91 279

luka.adamoniene@ena.lt

Aistė Raudoniūtė 

L.e.p. Viešųjų pirkimų specialistė 

8 669 61 091

aiste.raudoniute@ena.lt

Kamilė Lasevičienė

Personalo projektų vadovė

8 697 66 299

kamile.laseviciene@ena.lt

 Ramutė Masiulienė

 Bendrųjų reikalų specialistė

 8 613 61 536

 ramute.masiuliene@ena.lt

Jūratė Sinicienė

Administratorė 8 661 57 003 jurate.siniciene@ena.lt
Įstaigos struktūra

Viešosios įstaigos Lietuvos energetikos agentūros struktūra,
patvirtinta Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2022 m. spalio 13 d. įsakymu Nr. 1-295
„Dėl Viešosios įstaigos Lietuvos energetikos agentūros struktūros patvirtinimo“

Kontaktai žiniasklaidai
Komunikacijos vadovė                      Patricija Elžbieta Zarankaitė                8 661 89 175           patricija.zarankaite@ena.lt