Naujiena

Agentūros darbuotojai dalyvavo „WindMission Lithuania 2020“ konferencijoje

2020 02 03

2020 m. sausio 29–30 d. Vilniuje antrąkart įvyko tarptautinis renginys „WindMission Lithuania 2020“, kuris po vienu stogu subūrė vėjo energetikos ekspertus, politikus ir investuotojus. Per dvi intensyvias konferencijos dienas buvo aptartos Lietuvos vėjo energetikos sektoriaus aktualijos ir ambicingi planai, dalyviai dalinosi naujausia informacija ir praktinėmis įžvalgomis apie sektoriuje vyksiančius procesus Lietuvoje ir užsienyje.

Renginyje lankėsi Lietuvos Respublikos energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, organizacijos „WindEurope“ vadovas Giles Dickson, Lietuvos respublikos Seimo Energetikos komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys bei kiti vėjo energetikos profesionalai ir entuziastai iš Lietuvos ir užsienio.

VšĮ Lietuvos energetikos agentūros (toliau – Agentūra) direktorius Darius Biekša dalyvavo vienoje aktualiausių diskusijų - „Jūrinės energetikos plėtros perspektyvos Lietuvoje“, kurios metu konferencijos dalyviams papasakojo apie Agentūros vaidmenį vėjo jėgainių parkų jūroje diegimo procese bei apžvelgė artimiausius suplanuotus tikslus šioje srityje.

Viešosios ekspertų diskusijos metu taip pat buvo įvertinti ambicingi Lietuvos siekiai vėjo energetikoje, atsižvelgiant į planuojamą keisti įstatyminę bazę, atliktus tyrimus jūroje ir per ateinančius metus planuojamus veiksmus.

 


Agentūros darbuotojai dalyvavo „WindMission Lithuania 2020“ konferencijoje