Renginys

Energijos vartojimo efektyvumas ir inovacijos šilumos ūkyje

2019 05 29

2017 m. gruodžio 4 d. Lietuvos Respublikos Seime įvyko tarptautinė energetikos konferencija „Energijos vartojimo efektyvumas ir inovacijos šilumos ūkyje. Lietuvos ir Europos patirtis“. Konferencijos organizatoriai: Lietuvos Respublikos Seimo Energetikos komisija, Danijos ambasada, Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje ir Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija.

Šia konferencija buvo siekiama aptarti energijos vartojimo efektyvumo Lietuvos šilumos ūkyje klausimus, sunaudojamos šilumos sumažinimo būdus, taip pat kartu susipažinti su Europos šalių inovacijomis, patirtimi ir rekomendacijomis šilumos ūkyje.

Konferencijoje dalyvavo apie 300 mokslo, verslo, valdžios ir savivaldos ir kitų sričių atstovų, besidominčių Lietuvos ir tarptautinės energijos vartojimo efektyvumo ir inovacijų šilumos ūkyje naujovėmis. Konferencijos dalyvius ir svečius pasveikino ir įžanginį žodį tarė Lietuvos Respublikos energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, Danijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Danas E. Frederiksenas ir Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje vadovė Helen Nilsson.


Energijos vartojimo efektyvumas ir inovacijos šilumos ūkyje