Variklių keitimas

Variklių keitimas

Elektros varikliai jau seniai pripažinti kaip didžiausias elektros energijos vartotojas pramonėje (apie 70 proc.) ir labai svarbus vartotojas paslaugų sektoriuje (daugiau nei 40 proc. ir sparčiai auga dėl pastatų elektrifikacijos). Elektros varikliai visur naudojami elektros energiją paversti mechanine galia daugelyje programų (pvz., siurbliuose, ventiliatoriuose, kompresoriuose, medžiagų judėjimui ir apdorojimui). Tai reiškia, kad net nedidelis efektyvumo pagerėjimas reiškia labai didelį sutaupymą.

Elektriniai varikliai turi labai ilgą tarnavimo laiką. Energijos vartojimo efektyvumo patobulinimai variklių sistemose ne tik sutaupo, bet ir turi keletą papildomų privalumų, pavyzdžiui, sumažina techninę priežiūrą, sumažina prastovų laiką, pagerina patikimumą, sumažina gamybos laiką ir gamybos nuostolius, taip pat padidino našumą ir kokybės kontrolę.

Šiame dokumente pateikta metodika skirta pakeisti esamus senus neefektyvius variklius į efektyvesnes technologijas.

Europos Parlamento ir Tarybos Direktyvos 2012/27/ES dėl energijos vartojimo efektyvumo (EVED) 7 straipsnis | Bendras galutinės energijos sutaupymas (TFES):

EVED 3 straipsnis | Poveikis pirminės energijos vartojimui (EPEC):

GHG | Šiltnamio efektą sukeliančių dujų sutaupymai (GHGSAV):