VISI RENGINIAI

Rūpi jūros vėjo energetika ir žaliasis vandenilis? Kviečiame į BOWE2H susitikimą Varšuvoje 2023-09-12
Rūpi jūros vėjo energetika ir žaliasis vandenilis? Kviečiame į BOWE2H susitikimą Varšuvoje

Lietuvos energetikos agentūra, aktyviai dirbanti regioninio bendradarbiavimo programos „Interreg Baltic Sea Region“ projekte BOWE2H, kuriuo siekiama sukurti bendras jūros vėjo ir vandenilio energijos sistemos gaires, kviečia jau į trečiąjį tarptautinio projekto BOWE2H renginį.

BOWE2H renginys vyks Varšuvoje 2023 m. rugsėjo 29 d. 9:30–16:00 val., DWF Law Firm, Pl. Małachowskiego 2, Varšuva, Lenkija.

Kviečiame registruoktis čia.
 
Elektromobilumo konferencija 2023: Lietuvos ir Europos patirtys 2023-08-31
Elektromobilumo konferencija 2023: Lietuvos ir Europos patirtys
Renginys buvo transliuojamas gyvai rugsėjo 8 d. nuo 9.00 val. Energetikos ministerijos socialiniame tinkle „Facebook“ ir „Youtube“ kanale bei naujienų portaluose „Delfi.lt“ ir „15min.lt“.

2023 m. rugsėjo 8 d. Vilniuje vyko Elektromobilumo konferencija 2023, skirta aptarti Lietuvos ir Europos patirtis, paneigti sklandančius mitus ir pristatyti elektromobilių įkrovimo infrastruktūros skatinimo priemones. Tai jau trečioji Lietuvos energetikos agentūros ir Energetikos ministerijos rengiama konferencija elektromobilumo tema.
LEA kviečia vėjo elektrines sausumoje norinčius įsirengti labai mažų ir mažų įmonių, AIEB, PEB atstovus, ūkininkus į informacinį nuotolinį renginį (mokymus) 2023-07-19
LEA kviečia vėjo elektrines sausumoje norinčius įsirengti labai mažų ir mažų įmonių, AIEB, PEB atstovus, ūkininkus į informacinį nuotolinį renginį (mokymus)

Lietuvos energetikos agentūra (LEA) 2023 m. liepos 19 d. kviečia vėjo elektrines sausumoje norinčių įsirengti labai mažų ir mažų įmonių, atsinaujinančių išteklių energijos ar piliečių energetikos bendrijų atstovus, ūkininkus į informacinį nuotolinį renginį (mokymus) pareiškėjams.  Norinčius dalyvauti, prašome iki 2023 m. liepos 12 d. užsiregistruoti ir pateikti rūpimus klausimus dėl kvietimo sąlygų.

LEA kviečia saulės elektrines sausumoje norinčius įsirengti labai mažų ir mažų įmonių, AIEB, PEB atstovus, ūkininkus į informacinį nuotolinį renginį (mokymus) 2023-07-12
LEA kviečia saulės elektrines sausumoje norinčius įsirengti labai mažų ir mažų įmonių, AIEB, PEB atstovus, ūkininkus į informacinį nuotolinį renginį (mokymus)

Lietuvos energetikos agentūra (LEA) 2023 m. liepos 12 d. 13 val. kviečia saulės elektrines sausumoje norinčių įsirengti labai mažų ir mažų įmonių, atsinaujinančių išteklių energijos ar piliečių energetikos bendrijų atstovus, ūkininkus į informacinį nuotolinį renginį (mokymus) pareiškėjams.  Norinčius dalyvauti, prašome iki 2023 m. birželio 30 d. 17 val. užsiregistruoti ir pateikti rūpimus klausimus dėl kvietimo sąlygų.

Įvyko Lietuvos energetikos agentūros organizuotas renginys „Energijos vartojimo efektyvumo didinimas pramonės įmonėse: nauda, galimybės ir sėkmės istorijos“ 2021-06-29
Įvyko Lietuvos energetikos agentūros organizuotas renginys „Energijos vartojimo efektyvumo didinimas pramonės įmonėse: nauda, galimybės ir sėkmės istorijos“

2021 m. birželio 29 d. viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra suorganizavo nuotolinį renginį, skirtą energijos vartojimo auditų įrenginiuose ir technologiniams procesams užsakovams. Renginyje buvo aptarta energijos vartojimo auditų rinkos situacija, pristatytos finansinės paramos priemonės energijos vartojimo projektų įgyvendinimui pramonės įmonėse bei įgyvendintų projektų pavyzdžiai pačių auditorių ir įmonių.

Nuotolinis renginys energijos vartojimo auditus pastatuose atliekantiems auditoriams 2021-06-22
Nuotolinis renginys energijos vartojimo auditus pastatuose atliekantiems auditoriams

2021 m. birželio 22 d. įvyko VšĮ Lietuvos energetikos agentūros renginys apie energijos vartojimo audito atlikimo pastatuose aktualijas, kuriame dalyvavo 27 auditoriai. Renginio metu buvo apžvelgtos energijos vartojimo efektyvumo didinimo perspektyvos ir vykstanti viešųjų pastatų modernizacija, pristatyti auditų kokybės tikrinimo rezultatai bei minėtos agentūros atliekamos energijos vartojimo auditų kokybės patikros procedūros.

Diskusija „Prieinama ir darni energija – ar tai jau Lietuvos realybė?“ 2021-03-15
Diskusija „Prieinama ir darni energija – ar tai jau Lietuvos realybė?“
Diskusijos metu apžvelgiamas 7-tas Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslas: užtikrinti visiems galimybę naudotis prieinama, patikima, darnia ir modernia energija.
Energetikos ministerijos spaudos konferencija apie saulės energetiką 2020-07-02
Energetikos ministerijos spaudos konferencija apie saulės energetiką
2020 m. liepos 1 d. Lukiškių aikštėje, Vilniuje, renginio metu pristatytos nuo 2020 m. liepos 1 d. startavusios finansinio skatinimo priemonės gyventojams ir verslui saulės elektrinėms nutolusiuose saulės parkuose įsigyti, taip pat pristatytos saulės energijos vartojimo tendencijos individualiuose namuose ir versle.
Konferencija „ENERGETIKA 2020“ 2020-03-03
Konferencija „ENERGETIKA 2020“

2020 m. vasario 20 d. įvyko Kauno technologijos universiteto ir partnerių surengta konferencija „ENERGETIKA 2020“, kurioje aptartos Lietuvos energetikos sektoriaus plėtros tendencijos, laukiantys pokyčiai, iššūkiai bei galimybės, pristatyti pažangiausi šiuolaikinių technologijų taikymo energetikos sektoriuje pavyzdžiai.

Seime surengta diskusija apie Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimus ir artėjančius aukcionus 2019-06-29
Seime surengta diskusija apie Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimus ir artėjančius aukcionus
2019 m. birželio 28 d., penktadienį, Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisija (EDPK) kartu su Lietuvos vėjo elektrinių asociacija surengė apskritojo stalo diskusiją „Atsinaujinančių energijos išteklių gamybos pajėgumų plėtra Lietuvoje artimiausiais metais“. Renginį moderavo EDPK pirmininkas Virgilijus Poderys.
Konferencijoje aptartos geoterminės energijos panaudojimo galimybės 2019-06-06
Konferencijoje aptartos geoterminės energijos panaudojimo galimybės
Birželio 3 d., Seime buvo surengta konferencija „Geotermija Lietuvai“. Konferencijos tikslas buvo – supažindinti visuomenę su geoterminės energijos panaudojimo galimybėmis, pateikti jau egzistuojančius pavyzdžius, nustatyti geoterminės energijos panaudojimo Lietuvoje plėtros gaires...
Energijos vartojimo efektyvumas ir inovacijos šilumos ūkyje 2019-05-29
Energijos vartojimo efektyvumas ir inovacijos šilumos ūkyje
Seime 2017-12-04 suregta konferencija „Energijos vartojimo efektyvumas ir inovacijos šilumos ūkyje“
Energijos vartojimo efektyvumas – konkurencingam verslui 2019-05-29
Energijos vartojimo efektyvumas – konkurencingam verslui
Verslo Dirbtuvių ir ESO suorganizuota konferencija „Energijos vartojimo efektyvumas – konkurencingam verslui“